Новини

У Чернівцях сьогодні розпочали курсувати маршрутки у режимі спецперевезень

На рейс запустили лише більше половини маршруток із 28-ми, яким дозволили курсувати.

Відсьогодні, 2 червня, у Чернівцях відновили рух міські маршрутки, які курсують у режимі спецперевезень. Це автобуси, яким тимчасово дозволили підняти тариф до 7 гривень за поїздку. Однак запустили на рейс ще не всі з 28 маршрутів, яким дозволили курсувати на період карантину у режимі спеціальних перевезень. Про це повідомив «Шпальті» заступник міського голови Володимир Середюк.

«Виїхали з переліку тільки трохи більше половини тих, кому виконком дозволив підняти тариф на період карантину. Ще близько десяти маршрутів приводять до ладу: проходять техогляд, хто протермінував, і замовляють талони та інші документи, які потрібні для виїзду. І з кожним днем будуть додавати до маршруту», — зазначив Володимир Середюк.

Також він зазначив, що перевізників будуть перевіряти на дотримання санітарних вимог.

«Держпродспоживслужба вже взяла дані, хто де працює і де їхні бази дислокації для перевірки відповідности роботи до санітарних вимог», — каже заступник мера.

Нагадаємо, виконавчий комітет міської ради тимчасово підвищив тариф на проїзд у 28-ми маршрутках Чернівців, яким дозволено курсувати на період карантину у режимі спеціальних перевезень. Вартість поїздки з 1 червня у «дозволених» маршрутках складатиме 7 гривень.

 

Коментарі