МАУ закрила продаж квитків на міжнародні рейси до кінця червня
Новини

МАУ закрила продаж квитків на міжнародні рейси до кінця червня

За словами директора авіакомпанії, галузь зможе вийти на заплановані для 2020 року показники лише у 2023 році.

Авіакомпанія МАУ закрила продаж квитків на всі міжнародні рейси до 1 липня. Про це повідомляє Avianews, посилаючись на президента авіакомпанії Євгена Дихна.

За його словами, прогноз розвитку ситуації є дуже несприятливим, і Україна є частиною глобального тренду. Галузь зможе вийти на заплановані для 2020 року показники лише у 2023 році. Дихне вважає, що перш за все будуть відновлювати середньомагістральні перельоти, що вплине на структуру флоту авіакомпаній, які почнуть виводити старі і далекомагістральні літаки.

«Пріоритетом діяльності авіакомпаній стане зниження витрат шляхом ефективного управління своїм парком. Вони будуть використовувати закінчення дії договорів для скорочення парків, а також намагатися знижувати лізингові платежі», — зазначив він.

На його думку, криза спричинить зміну сервісу в аеропортах та на борту літаків. Будуть тимчасово закриті бізнес-зали, магазини Duty Free. На рейсах заборонять перевезення ручної поклажі в салоні, а замість гарячого харчування почнуть видавати запаковані страви.

 

Коментарі