Новини

47 буковинців у важкому стані: 33 у реанімаціях та 6 під’єднані до апаратів ШВЛ

Найбільше хворих перебувають в ОКЛ, Чернівецькій міській лікарні №1, Глибоцькій та Сторожинецькій ЦРЛ.

Станом на 23 квітня у медзакладах Чернівецької області перебувають 450 людей. Із них у 177 пацієнтів підтвердили коронавірус, решта – з підозрою.

Про це повідомили у Чернівецькій ОДА:

«Із 25 лютого за стаціонарною медичною допомогою через COVID-19 звернулися 767 буковинців».

За інформацією ОДА, останньої доби до лікарень шпиталізували 55 осіб. Найбільше хворих у ОКЛ, Чернівецькій міській лікарні №1, Глибоцькій та Сторожинецькій ЦРЛ.

Нині у медичних закладах перебувають 47 пацієнтів у важкому стані, з них у реанімаціях – 33, на апаратах штучної вентиляції легень – 6.

  • У реанімації обласної дитячої лікарні перебуває 5-річна дівчинка з підтвердженим COVID-19. Стан її стабільно важкий, дитину під’єднали до апарата штучної вентиляції легенів. У батьків немає жодних симптомів інфекційного захворювання.
  • Трьох пацієнтів із підозрою на коронавірус лікують у реанімації Новоселицької ЦРЛ. Вони перебувають на кисневій підтримці.
  • У Хотинській центральній районній лікарні один пацієнт із підозрою на COVID-19 у важкому стані також на кисневій підтримці.
  • Дев’ятеро хворих перебувають у реанімації Чернівецької міської лікарні №1, двоє з них – на апаратах штучної вентиляції легень. Усі недужі мають важкі форми пневмонії, коронавірус підтвердили у сімох із них, у двох – підозра.
  • У реанімації Глибоцької центральної районної лікарні лікуються п’ятеро пацієнтів, вони зараз на кисневій підтримці. У всіх недужих підозра на COVID-19.
  • Вісьмом хворим у важкому стані надають допомогу у реанімації Сторожинецької центральної районної лікарні. Один недужий – на апараті ШВЛ, інші – на кисневій підтримці. Коронавірус виявили у двох пацієнтів, ще у шістьох – підозра.
  • У реанімації обласної клінічної лікарні є 7 пацієнтів, двох із них під’єднали до апаратів штучної вентиляції легень. У чотирьох хворих підтвердили коронавірус, ще троє – з підозрою.

Нагадаємо, за минулу добу в області виявили 87 нових випадків захворювання, спричиненого коронавірусом. Загальна кількість інфікованих на Буковині від першого встановленого випадку сягла 1140 осіб.

Коментарі