Новини

Стан інфікованих на Буковині: 7 пацієнтів під’єднані до апаратів ШВЛ, 17 — на кисневій підтримці

Хворих лікують у Чернівцях, Сторожинці, Новоселиці, Глибоці та Хотині. У реанімаційних відділеннях області перебувають 30 пацієнтів у важкому стані.

У медичних закладах Буковини станом на 14 квітня перебуває 294 людини з коронавірусною інфекцією або ж із підозрою на неї.

Про це 14 квітня повідомили у Чернівецькій обласній державній адміністрації.

У реанімаціях лікарень області перебувають 30 пацієнтів у важкому стані, з них 7 під’єднані до апаратів штучної вентиляції легень:

  • У реанімаційному відділенні обласної лікарні є восьмеро хворих. Із них до апаратів штучної вентиляції легень під’єднані дві жінки 64 та 69 років, у обох коронавірус підтверджено, стан стабільно важкий. Загалом же COVID-19 діагностували у 5 пацієнтів реанімації, у решти – підозра.
  • У реанімації Глибоцької центральної районної лікарні перебуває троє пацієнтів на кисневій підтримці. Двоє з них із підтвердженим COVID-19, один – з підозрою.
  • У Хотинській центральній районній лікарні перебувають двоє пацієнтів із підтвердженою коронавірусною інфекцією. Вони на кисневій підтримці.
  • У Чернівецькій міській лікарні №1 п’ятеро недужих у реанімації. Двоє хворих – на апаратах ШВЛ. Це 64-річна жінка з цукровим діабетом та підтвердженим COVID-19, а також 69-річний чоловік із підозрою на коронавірус, який має надмірну вагу. Ще троє пацієнтів – на кисневій підтримці, у них підозра на COVID-19.
  • Дев’ятеро хворих на кисневій дотації та двоє на апараті штучної вентиляції легень лежать у Сторожинецькій центральній районній лікарні. У 44-річного чоловіка, що на ШВЛ, пневмонія, цукровий діабет та підозра на COVID-19.

Також у Чернівецькій ОДА повідомили: сьогодні у реанімаційне відділення госпіталізували чоловіка 1967 року народження та одразу під’єднали до апарата штучної вентиляції легень. Стан хворого критичний – у нього пневмонія та підозра на коронавірус.

Із дев’ятьох хворих, які перебувають на кисневій підтримці, COVID-19 виявили лише в одного, у решти скасовують підозру.

  • У реанімації Новоселицької центральної районної лікарні надають допомогу пацієнтці у важкому стані. 57-річна жінка перебуває на апараті ШВЛ, у неї діагностували коронавірус.

Вам також буде цікаво: Стіни валяться, санвузол не працює. Репортаж з інфекційного відділення Новоселицької центральної районної лікарні

Нагадаємо, за останню добу у Чернівецькій області встановили 84 нових випадків інфікування вірусом Covid-19. Із них 54 — жителі міста Чернівців.

 

Коментарі