Зеленський провів зустріч із міськими головами та очільниками ОДА щодо коронавірусу
Новини

Зеленський провів зустріч із міськими головами та очільниками ОДА щодо коронавірусу

Президент закликав регіональних менеджерів об’єднатися заради недопущення поширення епідемії коронавірусу в Україні й анонсував перший літак із тестами на Covid-19

 

Президент України Володимир Зеленський зібрав голів міст і ОДА, аби обговорити ситуацію з поширенням серед українців коронавірусної інфекції. Про це повідомили на офіційному сайті Президента України.

«Сьогодні існує два важливих моменти: самоізоляція та подолання паніки. Будь ласка, пояснюйте людям, що карантин – це не жарти, й навіщо він потрібен, а також згуртуйтеся у цей нелегкий час, щоб показати спільну роботу влади та захистити українців. Відкладіть убік політичну боротьбу», – зазначив Володимир Зеленський.

Також він нагадав, що вже скоро очікується прибуття першого літака з Китаю із засобами захисту, тестами, які будуть розподілені по регіонах.

Глава держави заявив, що задля координації зусиль та найбільш ефективної співпраці заради здоров’я українців такі селекторні наради з регіонами проводитимуть двічі на тиждень. Він закликав області та обласні центри скласти список проблем на місцях для їхнього спільного вирішення.

 

Коментарі