Новини

На Буковині призупинили внутрішньообласні маршрути. У Чернівцях — без змін

Міжміський транспорт не обмежили в русі, призупинені внутрішньообласні маршрути.

13 березня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила, що управління інфраструктури Чернівецької ОДА повинне негайно призупинити роботу на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі області.

Своєю чергою районні державні адміністрації зобов’язані також призупинити роботу на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування.

Про це у прямому ефірі на своїй сторінці у фейсбуку повідомив міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

Коронавірус. День 11. Надзвичайна ситуація.

Коронавірус. День 11. Надзвичайна ситуація.ПРОШУ ПОШИРИТИ——————————Статистика.Надзвичайна ситуація.Підготовка лікарень.Ринки і заклади торгівлі.Увага! Громадський транспорт.

Gepostet von Олексій Каспрук am Freitag, 13. März 2020

«Можливо, будуть якісь інші усні вказівки перевізникам, але нормативно-правовий документ звучить так», — зазначив мер.

Органам місцевого самоврядування та об’єднаним територіальним громадам також рекомендували призупинити роботу на автобусних маршрутах загального користування.

Окрім цього, мер порушив питання маршрутного транспорту у Чернівцях.

«Призупинка роботи транспорту у місті вже призведе до перебоїв у роботі підприємств, лікарень, установ. Хотілося б почути думку чернівчан, як ми маємо жити без громадського транспорту».

14 березня у пресслужбі Чернівецької ОДА повідомили, що міжміський транспорт не обмежено в русі, призупинені внутрішньообласні маршрути. 

Коментарі