Голова Чернівецької ОДА закликав громадян, які були за кордоном, проявити соціальну відповідальність та самоізолюватися
Новини

Голова Чернівецької ОДА закликав громадян, які були за кордоном, проявити соціальну відповідальність та самоізолюватися

Через коронавірус на Буковині посилять обмежувальні заходи. 

У Чернівецькій області посилили заходи карантину через коронавірус. Зокрема вирішили закрити спортивні комплекси, басейни, лазні та інші схожі заклади. Про це повідомив під час брифінгу щодо ситуації з коронавірусом на Буковині голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук розповів, що другий випадок захворювання на коронавірус у Чернівцях не такий, як перший:

«Захворіла людина, яка не подорожувала за кордон. Вона інфікувалася, перебуваючи постійно вдома. Захворіла через контакт із родичами».

Дружина інфікованого подорожувала та перебувала на роботі в Італії упродовж останніх 14 днів.

Сергій Осачук звернувся до буковинців, які останні 3-4 тижні повернулися з-за кордону, та попросив проявити соціальну відповідальність і самоізолюватися, аби не створювати небезпеки для інших містян. Адже особа може бути носієм вірусу, але не мати симптомів та не бути хворою.

Також на брифінгу повідомили, що стан інфікованого чоловіка, у якого 12 березня виявили коронавірус, стабільний.

«Його дружина, яка є носійкою вірусу, зараз на обсервації під наглядом медиків. У неї немає симптомів інфекційного захворювання. Контактних осіб встановили, вони також під наглядом лікарів», — повідомив голова ОДА. 

Крім того, Сергій Осачук зазначив, що в області посилять обмежувальні заходи.

«Увечері 12 березня засідала комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій ухвалили низку обмежувальних заходів, аби мінімізувати контакти людей у тісному середовищі один з одним. Обмежувальні заходи, які вже діють на території всієї країни до 3 квітня, ми підсилюємо для всіх спортивних комплексів, басейнів, лазень, великих розважальних центрів. Якщо у ці дні у вас заплановані гучні сімейні свята, просимо утриматися від таких форматів», — закликав голова ОДА.

Нагадаємо, 12 березня у Чернівцях виявили другий випадок зараження коронавірусом.

Коментарі