Новини

«Буковинська мрія 2020» шукає чарівників для реалізації дитячих бажань

Шукають охочих оплатити відпочинок для дітей з інтернатів України та безпритульних, які разом із мамами проживають у кризових центрах.

Благодійний фонд «Я майбутнє України» в рамках XIII благодійного фестивалю «Буковинська мрія» розпочинає пошук чарівників. Головна мета заходу — привернути увагу небайдужих до дітей-сиріт та довести їм, що всі мрії можуть здійснитися.

Інклюзивний табір розвитку для дітей «Буковинська мрія 2020» чекає на заявки від усіх охочих. Обрати, кому з дітей оплатити незабутній відпочинок, можна на сайті. Цього року планують втілити мрії 180 дітей.

«Якщо нам усе вдасться, то 180 дітей будуть дуже щасливими, і, можливо, саме ви зміните їхнє життя, бо у нашому таборі розвитку діти часто вперше замислюються про своє майбутнє, освіту, таланти та можливості, які відкриває нам сучасний світ. Тема цього року: книги. Серцем табору буде цікавенна сучасна бібліотека!» − пише на своїй сторінці у фейсбуку президентка фонду «Я майбутнє України» Марта Левченко.

Прессекретарка благодійного фонду «Я майбутнє України» Анастасія Бульбук у коментарі «Шпальті» розповіла, що цьогоріч до участі у фестивалі залучать дітей із 20 областей України та вихованців із кризових центрів. Фестиваль відбудеться традиційно у ГТК «Мигово». Старт 30 травня, фестиваль триватиме до 8 червня. 3 червня буде фестивальний день втілення мрій, під час якого планують здійснити мрії 1500 дітей з інтернатів України.

«Путівки вже почали бронювати. Наразі є три оплачених. Працюємо над тим, аби 180 дітей могли відпочити у таборі. Ваш подарунок (путівка) — це можливість покинути стіни інтернату і відриватися на повну, безліч коучів, тренінгів, активностей, виступи зіркових гостей. Кожна дитина матиме можливість висловитися і бути почутою, а ще це шматочок дитинства і безтурботности — все це Буковинська мрія», — каже Анастасія Бульбук.

Аби оплатити відпочинок дитині, потрібно перейти на сайт, обрати маленького мрійника, для якого саме ви станете чарівником! Цього року вартість проживання, харчування, транспортування та медичне забезпечення дитини обійдеться у п’ять тисяч гривень.

Вам буде цікаво: Здійснити бажання дітей. Як пройшов благодійний фестиваль «Буковинська мрія 2019»

Кожна дитина вже написала листа про свої мрії. Їх можна глянути на сайті фестивалю у розділі «Листи».

 

Коментарі