Афіша

У Чернівцях покажуть фільм-концерт «Розділові Наживо» за участю Сергія Жадана

Це екранізація перформансу «роздІловІ» культового проєкту мистецької агенції АртПоле за участю Сергія Жадана, чий текст і голос звучав під час виступів.

Сьогодні, 30 січня, у кінопалаці «Чернівці» стартує показ легендарного фільму-концерту «Розділові Наживо». 

Це екранізація перформансу «роздІловІ» культового проєкту мистецької агенції АртПоле за участю Сергія Жадана, чий текст і голос звучав під час виступів. За ідею та візуалізацію відповідала Оля Михайлюк. Акордеон Олексія Ворсоби звучав разом із саксофоном Томаша Сікори. Віджей — Сергій Пілявця.

«РоздІловІ» досліджують поезію через музику та візуальні образи, звертаючи увагу на ритми та інтонації. Це чуттєвий твір про любов, ніжність, смерть, терпіння до тих, хто поряд, про тишу. Вперше проєкт було презентовано у грудні 2012 року в Івано-Франківську та Києві на основі книги Сергія Жадана «Вогнепальні й ножові». Відтоді «роздІловІ» об’їздили з виступами всю Україну — від Тернополя до Бахмута.

У Чернівцях вони були у рамках Міжнародного поетичного фестивалю «MERIDIAN CZERNOWITZ».

Режисер-постановник фільму Вадим Ільков зібрав 11 найкращих операторів України для роботи над стрічкою. Всі вони одночасно спостерігали за останнім виступом «роздІлових», не пропускаючи жоден рух артистів.

Фільм став дослідженням творчого процесу, розкриваючи перед глядачами несподівані та захопливі моменти творення мистецтва, можливості бути разом, чути й відчувати одне одного.

Переглянути фільм можна щодня з 30 січня до 5 лютого у кінопалаці «Чернівці», що на вулиці Університетській, 10.

Початок о 15:00.

Проєкт реалізують за підтримки Українського культурного фонду.

Коментарі