Студенти ЧНУ запустили всеукраїнський різдвяний челендж. Відео
Новини

Студенти ЧНУ запустили всеукраїнський різдвяний челендж. Відео

Вони закликають інші ВНЗ України зберігати традиції та виконувати українські пісні зимового циклу.

Студенти ЧНУ запустили всеукраїнський челендж #livetraditions.

Цей челендж – ініціатива студентів філологічного факультету ЧНУ. Таким чином вони хочуть популяризувати народні зимові пісні.

«Традиції кожного народу – це велика цінність, а зберігати її – наш обов’язок. Студенти філологічного факультету не тільки за збереження, а й за популяризацію українських пісень зимового циклу. Ми запускаємо всеукраїнський челендж #livetraditions та несемо вогник надії у світле майбутнє, як олімпійський вогонь, до ваших сердець. Щиро вітаємо вас з прийдешніми святами», – написали студенти-філологи.

Студенти ЧНУ записали відео, як вони виконують щедрівку та передали естафету Запорізькому національному університету.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Традиції кожного народу – це велика цінність, а зберігати її – наш обов’язок. Студенти філологічного факультету не тільки за збереження, а й за популяризацію українських пісень зимового циклу. Ми запускаємо всеукраїнський челендж #livetraditions та несемо вогник надії у світле майбутнє, як олімпійський вогонь, до ваших сердець. Щиро вітаємо вас з прийдешніми святами! . Цю естафету передаємо Запорізькому національному університету @znu.official . Бережіть свій вогник у серці❤ . @bs.oa @sb.kma @studradaznu #livetraditions #Ukraine #ЧНУ #ЧНУімЮріяФедьковича #Chernivtsi #ChernivtsiUniversity #StudParlament #СтудПарламент #ЗНУ #КМА #ОА

Публикация от Філологічний факультет ЧНУ🎓 (@studparlament_filfak)

 

Коментарі