Буковинських мотоспортсменів відзначили нагородами у Києві

У столиці підбили підсумки сезону 2019 року.

Фото unsplash.com

У Києві відбулася урочиста церемонія нагородження найкращих мотоспортсменів 2019 року Федерації мотоциклетного спорту України. Відзначили і буковинців, які стали призерами чемпіонатів і кубків України в різних видах мотоциклетного спорту.

Зокрема вдало виступив дебютант чемпіонату України з мотокросу серед підлітків Назарій Філіпчук із Кіцманщини. Він завоював бронзову медаль у класі 50 куб. см. Також відзначили чернівчанина Ігоря Фрунзе – майстра спорту України, який цього року захищав честь держави на чемпіонаті Європи з мотокросу на квадроциклах.

Максим Купіна з Кіцманщини посів третє місце у фіналі кубка України в класі МХ2. Також «бронзу» кубка України у групі ветеранів здобув досвідчений спортсмен Олег Скрипников.