Новини

Чернівчанам безкоштовно вимірюватимуть рівень цукру в крові

Акція триватиме два дні.

12-13 грудня у Чернівцях проведуть акцію «День профілактики діабету». Захід пройде в рамках проєкту «Майстерня здоров’я» на базі ОКУ «Чернівецький обласний ендокринологічний центр» (вул. Ю.Федьковича, 48 ) та КНП «Міська поліклініка №2» (вул. Л.Українки, 11). Початок о 9:00 .

Під час заходу організують:

  • безкоштовні вимірювання артеріального тиску;
  • визначення рівня глюкози в крові;
  • тренінг щодо роботи з глюкометром;
  • тренінг з інсулінотерапії;
  • консультації лікарів – ендокринологів та співробітників кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ;
  • розповсюдження просвітницької літератури щодо факторів ризику розвитку діабету.

Для довідки:

Профілактично-просвітницький проект «Майстерня здоров’я» ініційований НАМН України. Завдяки проекту інформаційно-просвітницькі акції із запобігання виникнення цукрового діабету вже пройшли у містах Києві, Львові, Тернополі, Полтаві та Дніпрі.

Акцію проведуть під патронатом Національної академії медичних наук України ГО «Асоціація фахівців з формування здорового способу життя» спільно з «Міжнародною діабетичною асоціацією України».

Кураторка проекту – радниця Президента НАМН України Олена Євстігнєєва:

«Простим і доступним методом діагностики цукрового діабету є обов’язкове визначення цукру в крові, особливо особам з групи ризику (особам з надмірною масою тіла, артеріальною гіпертензією, наявністю цукрового діабету у близьких родичів тощо). Я переконана, що подібні акції є корисними насамперед для громадян, адже спонукають більш уважно та відповідально ставитися до власного здоров’я, а також сприяють обізнаності і швидкому визначенню ключових факторів, які або заспокоять людину, що все у неї гаразд, або допоможуть вчасно вжити заходів». 

На акцію запрошують усіх охочих.

Коментарі