Новини

У Чернівцях перевіряють бомбосховища

Наразі перевірили 115 захисних споруд цивільного захисту.

Фото fakty.cv.ua

У Чернівцях проводять заходи з технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту. Станом на 2 грудня вже перевірили 115 таких приміщень. Ці заходи виконують відповідно до розпорядження чернівецького міського голови, повідомляють у міській раді.

«Технічна інвентаризація захисних споруд організовується та проводиться згідно з Методичними рекомендаціями щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту), які затверджені наказом МНС України від 13.08.2010 р. № 659», — ідеться у повідомленні.

Під час інвентаризації оформляють відповідні акти, паспорти, облікові картки та інвентарні справи, зокрема свідоцтва на право власності як об’єкта нерухомого майна.

Де розташоване найближче бомбосховище, можна побачити на карті тут. 

Інвентаризацію проводить об’єктова комісія, яку призначає керівник суб’єкта господарювання (власник захисної споруди). Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради звертається до керівників підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та господарювання про необхідність проведення технічної інвентаризації захисної споруди цивільного захисту, яка розташована на підконтрольній території, і готове надати відповідні консультації та методичну допомогу (тел. 52-28-95).

Коментарі