Афіша, Новини

У Чернівцях перенесли концерт відомого скрипаля Святослава Кондратіва

Через технічні причини запланований на 26 листопада виступ відбудеться 15 лютого.

26 листопада в обласній філармонії імені Дмитра Гнатюка у Чернівцях мав виступити відомий український скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів. Та його концерт у цей день скасували. Виступ перенесли на 15 лютого 2020 року. 

Відповідна інформація з’явилася на сайті Concert.ua, де продавали квитки на виступ скрипаля.

У касі філармонії у коментарі «Шпальті» підтвердили інформацію про перенесення виступу. Куплені квитки будуть дійсні на концерт 15 лютого.

Нагадаємо, Святослав Кондратів представить чернівчанам свою нову концертну програму «Вікінг».

У рамках туру #турВиКинг Святослав Кондратів виступить у 13 містах України.

Квитки на концерт у Чернівцях коштують від 240 до 440 гривень. Придбати їх можна у касі філармонії або ж на сайті Karabas.com.ua

Проєкт Святослава Кондратіва #СвітОчимаСкрипаля відомий дивовижними музичними відео, які він знімає у найпрекрасніших куточках світу: Метеорах Греції, дюнах Сахари, Норвезьких фіордах, Венеції, Барселоні, Парижі…

Музика маестро вже підкорила серця тисяч шанувальників по всій Україні та за її межами. Більше 50 концертів за останній рік на провідних концертних майданчиках країни підтверджують високий рівень та популярність артиста. Його називають першою скрипкою та найромантичнішим скрипалем України.

Востаннє музикант виступив у Чернівцях із програмою «Один день у Парижі» 5 квітня. Тоді він зібрав аншлаг у залі муздрамтеатру.

 

Коментарі