Соціальний проєкт «Шахтаря» визнали найкращим у Європі

«Давай, грай!» — це проєкт від ФК «Шахтар», менеджером якого є чернівчанин Нікіта Філіпов.

Фото з фейсбуку проєкту «Давай, грай»

У Барселоні відбулася 13-та конференція European Football for Development Network (EFDN). Під час конкурсу More than Football Award 2019 визначили найкращий соціальний проєкт у Європі. За результатами голосування журі переможцем став соціальний проєкт від ФК «Шахтар» «Давай, грай!».

Чернівчанин та менеджер Shakhtar Social Нікіта Філіпов у коментарі «Шпальті» розповів, що основна мета проєкту – розвиток масового футболу.

«Соціальний проєкт  «Давай, грай!» започаткували у 2013 році в Донецьку. Наразі його реалізують у 33 населених пунктах України. Діти віком від 7 до 12 років безкоштовно займаються футболом із тренерами на 66 майданчиках. Це дівчата і хлопці зі здоровими здібностями, а також дітки з інвалідністю, зокрема з ДЦП, синдромом Дауна, аутизмом, вадами слуху та порушеннями роботи опорно-рухової системи», — пояснив Нікіта Філіпов.

Також він зазначив, що участь у конкурсі взяли близько 40 клубів континенту, а до короткого списку претендентів на перемогу ввійшли «Челсі», «Ювентус», «Рейнджерс» та «Шахтар».

Проєкт «Shakhtar Social» реалізують спільно з ДТЕК і за підтримки UEFA Foundation for Children.

Залишити відгук