Чернівчан запрошують на суботнє прибирання

Прибиратимуть дорогу, яка веде до Центру стерилізації тварин.

Чернівчан просять долучитися до прибирання дороги, яка веде до МКП «Центр стерилізації тварин». Усіх охочих чекатимуть у суботу, 23 листопада, біля тролейбусного депо на вулиці Комунальників. Збір о 10:00. Про це на своїй сторінці у фейсбуку повідомив директор Центру Артем Жук

«Дорога, яка веде до МКП «Центр стерилізації тварин» м. Чернівців, — нічийна. Влітку ми вже прибирали цю ділянку завдяки крутим працівникам КП, але зараз наших сил точно не вистачить. Бо там щодня привозять і викидують сміття. Давайте зберемось і приберемо. Що ми зробимо після нашого спільного прибирання? Огородимо то все парканом і повісимо камери. Щоб порядок був!», — написав Артем Жук.

«З нас — пакети і рукавиці. Гайда?», — зазначив директор Центру.

Також у коментарі «Шпальті» Артем повідомив, що наразі у стерилізаційному центрі є 92 безпритульних собак.

«56 із них чекають стерилізації або ж уже стерилізовані. Наразі волонтери нам не допомагають», — сказав він.

Нагадуємо, що у Чернівцях працюватиме служба пошуку тварин.

Залишити відгук

Залишити відгук

Один відгук

  1. Светлана
    Листопад 20, 2019 о 15:02

    мысль и призыв отличный!!!при условии,что состояние моего здоровья позволит,то буду………только не понятно одно,что волонтёры СЕЙЧАС не помогают….знаю,что волонтёры ВСЕГДА помогали,помогают и знаю,что настроены помогать ….только не так ДОЛЖНО это всё звучать….волонтёры не помогать должны…,а работники во главе с директором СЦ и волонтеров организации,ДОЛЖНЫ сотрудничать,совместно….вот как то так,да и только!!!