Чернівчан запрошують на виступ відомих джазових виконавців

Концерт відбудеться вже сьогодні, 9 листопада.

У Чернівцях 9 листопада відбудеться виступ відомих джазових виконавців. Із концертом у «Time N» (вулиця Поштова, 6)  виступить Юрій Зморович (Київ) та Юрій Яремчук (Київ). Початок концерту о 19:00.

«Вперше в Чернівцях заграють одразу 2 легенди вільної імпровізаційної музики, аванГарного джазу та поезії», — пишуть організатори.

Під час виступу в Чернівцях звучатиме поезія, саксофони, покет трампет, голос, laptop, сопрано саксофон та бас-кларнет.

Квитки можна придбати у книгарні «Букініст» або в барі «Time N».

Довідка:
Юрій Зморович (Zmorro) — скромно-нескромна легенда київського андеграунду, музикант-імпровізатор, режисер, художник, скульптор, аванГарний поет. Мультиінструменталіст, грає на сопрано, барітон саксах, покет трампеті, перкусіії і надзвичайний вокаліст. Це сплав з інтуїтивної музики, чогось квазі-сакрального, математики, глоссолалії, еротизму і філософії дзен. Був знайомий із С. Параджановим, виступав на фестивалі в Чікаго, катався і грав на теплоході з оркестром із Нового Орлеану, знімав кіно на Київнаучфільмі, брав у номері готелю інтерв’ю у легендарно ко(с)мічного Sun Ra, людина надзвичайно аутсайдова і навіть аут-антична, яка живе і працює всупереч часу.

Юрій Яремчук — мультиінструменталіст, композитор, володіє розширеними техніками гри на саксофонах (тенор, сорпано) та бас-кларнеті. Переграв на численній кількості фестивалів світу з видатними музикантами, такими як Ken Vandermark, William Parker, Hamid Drake, Аркадій Шилклопер, Сергій Лєтов, Марк Токар та інші. Справжній майстер, який більше 30 років займається неідеоматичною імпровізацією, інтуітивною музикою.

 

Залишити відгук