Новини

Генпрокурор призначив нового прокурора Чернівецької області

Ним став Адріан Дутковський, який до цього часу працював заступником прокурора Чернівецької області.

Фото politinfo.com.ua

Сьогодні, 7 листопада, стало відоме ім’я нового прокурора Чернівецької області. На цю посаду призначили Адріана Дутковського, який до цього часу працював заступником прокурора Чернівецької області. Відповідна інформація з’явилася на офіційному сайті прокуратури Чернівецької області.

«Я не допущу, щоб Чернівецька область була синонімом слова «контрабанда» та інших негативних проявів», – сказав під час свого представлення Адріан Дутковський.

Попередній прокурор краю Олег Соболь написав заяву про звільнення за власним бажанням через тиждень після візиту до Чернівців прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Очільник уряду розкритикував роботу Соболя, зокрема незадовільну боротьбу з контрабандою. Обов’язки прокурора області декілька днів виконував Ігор Мустеца.

Адріан Дутковський/Фото прокуратури Чернівецької області

Довідка. Дутковський Адріан Юрійович, старший радник юстиції. Народився 30 червня 1981 року у Львові. У 2003 році закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка. В органах прокуратури працює з серпня 2003 року. Працював у прокуратурі Львівської області на посадах: помічника прокурора та старшого помічника прокурора району, помічника прокурора міста, прокурора відділу та начальника відділу прокуратури області, заступника та виконувача обов’язків першого заступника прокурора м. Львова, прокурора Яворівського району, прокурора Франківського району м. Львова, заступника прокурора Жовківського району.

З грудня 2014 року –  заступник прокурора Чернівецької області.

6 листопада 2019 року призначений на посаду прокурора Чернівецької області.

 

 

Коментарі