Афіша, Новини

У Чернівцях вперше відбудеться молодіжний форум

Упродовж 8 годин 12 спікерів із різних галузей розповідатимуть про складові успіху.

16 листопада у Чернівцях відбудеться Youth Speak Forum. Це  щорічна подія, яку організовує громадська організація AIESEC по всьому світу. В Україні форум традиційно проходить в Києві, а цьогоріч молодь вирішила зробити Youth Speak Forum і в Чернівцях. Тема заходу –  можливості для молоді. Форум спрямований на пошук нових шляхів для покращення як окремої особистости, так і всієї країни загалом.

Форум пройде у ЧНУ ім. Ю. Федьковича (вул. Коцюбинського, 2) у Мармуровій, Шевченківській та Блакитній залах. Початок о 10:00.

Метою форуму є створення платформи для взаємодії активної молоді України з представниками державного, громадського та бізнес секторів задля пошуку нових перспектив, прийняття спільних рішень та втілення їх у реальність. 

Подія розрахована на 8 годин, упродовж яких 12 спікерів із різних галузей розкажуть про складові успіху. Окрім цього, під час заходу учасники матимуть змогу долучитися до створення нових проєктів для молоді, а також дізнатися про наявні можливості для свого розвитку, пройти через воркшопи та спробувати вирішити кейси великих міжнародних і українських компаній. 

Вхід безкоштовний за попередньої реєстрації. Детальніше – тут.

Коментарі