На семінар «Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю на особистий ріст та творчий розвиток» приїдуть жінки з інвалідністю Чернівецької, Полтавської, Київської, Львівської, Миколаївської, Івано-Франківської та Донецької областей.
6-8 листопада у Чернівцях проведуть навчально-практичний семінар для жінок з інвалідністю «Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю на особистий ріст та творчий розвиток».
У ньому візьмуть участь представники влади Чернівецької області, жінки з інвалідністю Чернівецької, Полтавської, Київської, Львівської, Миколаївської, Івано-Франківської та Донецької областей.
Під час семінару проведуть:
6 листопада (14:00)
(конференц-зал готелю «Буковина» , вул. Головна 141)
- Діалог із владою. Обговорення питань забезпечення прав жінок з інвалідністю згідно з Конвенцією ООН про права осіб з інвалідністю.
- Лекції на тему: «Особливості роботи сечовидільної системи при особливих станах організму», «Профілактика та лікування захворювань нирок і сечовивідних шляхів»
Часовенко С.М. — лікар загальної практики сімейної медицини.
7 листопада (15:00)
- флешмоб «Не вір очам: життя не чорно-біле» (біля пам’ятника Т. Шевченку, м. Чернівці).
Учасники: люди з інвалідністю, студенти факультету педагогіки, психології та соціальної роботи ЧНУ, співорганізаторка заходу, президентка ГО «Ділові українські жінки Чернівецької області», Місіс Україна Всесвіт 2017 Ліна Сімака, хореограф Іван Величко.
- Фотосесія для жінок з інвалідністю «Життя не чорно-біле!» (ресторан «Панська гуральня», вул. О.Кобилянської.
8 листопада (9:00-12:00)
(конференц-зал готелю «Буковина», вул. Головна, 141)
- Психологічний тренінг: «Організуй себе».
В. Балахтар — психолог, доктор психологічних наук, доцент кафедри педагогіки та соціальної роботи факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Мета заходу — привернути увагу до жінок з інвалідністю керівництва місцевого та державного рівнів, широкого кола громадськости, жіночих та правозахисних громадських організацій щодо сприяння реалізації прав дівчат і жінок з інвалідністю, гарантованих Конвенцією ООН з прав інвалідів, Конституцією та іншими державними та Міжнародними правовими актами. Подолання психологічних стереотипів та формування нового позитивного погляду громадськости щодо жінок з інвалідністю. Підвищити рівень щодо творчого розвитку жінок з інвалідністю.
Відповідальна особа — Добридіна Валентина, за телефонами: 050-50-05-123, 097-88-85-835.