Чернівецька велогонщиця стала чемпіонкою світу серед спортсменів із вадами слуху
Новини

Єлизавета Топчанюк виграла два «золота», обидва рази залишивши позаду себе на п’єдесталі представниць Росії.

Фото з instagram Єлизавети Топчанюк

З 29 жовтня по 3 листопада у турецькому місті Газіантепі відбувається чемпіонат світу з велоспорту серед спортсменів із вадами слуху.

Україну на турнірі представляє чернівчанка Єлизавета Топчанюк. Наша землячка за перші два змагальні дні здобула дві золоті медалі. 29 жовтня вона перемогла у спринті, а 30 жовтня стала кращою у роздільній гонці. Обидва рази на п’єдесталі пошани Єлизавета Топчанюк залишила позаду себе двох представниць Росії. Про це у коментарі «Шпальті» повідомив начальник Чернівецького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Микола Кідревич.

Тренує чернівчанку її батько Сергій Топчанюк. Попереду у спортсменки на чемпіонаті світу ще два старти.