Новини

Чернівчан запрошують на прибирання парку «Жовтневий»

Усіх охочих просять прийти з інструментами, рукавичками, сміттєвими пакетами.

2 листопада чернівчан запрошують на спільне прибирання парку «Жовтневий». Збір на початку парку (на галявині нижче готелю «Черемош») об 11:00.

«Збираємося з родинами, друзями для спільного прибирання та відпочинку в парку «Жовтневий». Тут ми любимо відпочивати з дітьми, тваринками та влаштовувати пікніки на галявині. Але тепер він потребує нашої допомоги. Там, де раніше цвіли сади, тепер хащі, але дерева досі живі. На тому місці ростуть столітні фруктові дерева та горіхи, а ще понад 5 цілющих джерел. Давайте їх почистимо. Чекаємо всіх, хто любить відпочинок у парку і хоче його зробити більш комфортним», — пишуть у фейсбуку організатори заходу.

Усіх охочих просять прийти з інструментами, рукавичками, сміттєвими пакетами, водою та смаколиками. Адже після прибирання для дітей організують артзаходи та спільний пікнік.

Нагадаємо, раніше у соцмережі створили подію, де запрошували на прибирання 26 жовтня. Проте у вказаний організаторами час ніхто не прийшов.

«У подальшому закликаємо узгоджувати такі заходи з адміністрацією парку для фасилітації», — написав директор парку «Жовтневий» Юрій Воронка на своїй сторінці у фейсбуку.

У коментарі «Шпальті» він розповів, що до адміністрації парку не надходило жодних повідомлень щодо прибирання.

«Адже, щоб організовувати прибирання в парку, необхідно для початку написати заяву про те, де його хочуть провести та яка техніка необхідна. Бо після прибирання залишається багато сміття, вивіз якого ніхто не узгоджує», – каже Юрій Воронка.

 

Коментарі