Новини

Чернівецька «Буковина» зазнала поразки у матчі зі спірним суддівством

У домашній грі з «Калушем» арбітерка не зарахувала два голи чернівецької команди.

У неділю, 27 жовтня, у Чернівцях відбувся матч 18 туру Другої ліги з футболу (група «А»). ФСК «Буковина» приймав команду з Івано-Франківщини ФК «Калуш».

Уже на 8-ій хвилині матчу м’яч опинився у воротах гостей. Однак арбітерка Катерина Усова вирішила, що Василь Палагнюк забивав із положення поза грою.

Упродовж першого тайму команди обмінялися декількома небезпечними моментами. А на 41-ій хвилині гравці «Буковини» знову забили, і знову арбітерка м’яч не зарахувала. Євген Сантрапинських виконував штрафний, Андрій Понєдєльнік скинув на Віталія Полянського, який відправив м’яча у ворота «Калуша». Рефері побачила в цьому моменті незрозуміле порушення правил.

На 53-ій хвилині м’яч опинився у воротах «Буковини». Після подачі Володимира Савошка бразильський легіонер «Калуша» Габріель головою вразив ворота Марка Медвєдєва. На 84-ій хвилині гри футболісти «Буковини» зрівняли рахунок – гарний гол забив Богдан Іванченко. Однак уже в доданий час чернівецька команда пропустила вдруге після удару Савошка. Матч закінчився з рахунком 1:2, повідомляє офіційний сайт ФСК «Буковина».

Склади команд:

«Буковина»: Медведєв, Гакман, Полянський, Раулюк, Сантрапинських, Шишигін, Понєдєльнік, Ходаковський (Сивка, 89), Палагнюк, Жумига (Іванченко, 74), Мунтян. Запасний: Чопко. В.о. головного тренера – Степан Маковійчук.

ФК «Калуш»: Злотар, Лаврук, Габріель (Горбаченко, 65), Лебедь (Денега, 72), Книш, Заваляк (Олевич, 46), Савошко, Гудак, Ременюк, Кохман, Матушевський. Запасні: Вайло, Гончар, Сениця, Драган, Скакун, Танчин, Легкий. Головний тренер – Степан Матвіїв.

Голи: Іванченко (84) – Габріель (53), Савошко (90+2).