Афіша, Новини

У Чернівцях зіграє Metallica Symphonic Tribute

Концерт відбудеться 20 січня у муздрамтеатрі.

kiev.afisha-ua.com

У Чернівцях відбудеться концерт гурту Scream Inc. Metallica з симфонічним оркестром Tribute Show.

Metallica Symphonic Tribute – це інтернаціональний проект. 11 років тому свою діяльність розпочав гурт Scream Inc., колектив, що складався зі студентів – фанатів Металліки.

Виступ пройде 20 січня о 19:00 у музично-драматичному театрі.

Як повідомляють організатори, це інтернаціональне шоу, що створювалося разом з німецькими промоутерами та польскими агенствами, призвело до неймовірного ажіотажу в Німеччині, Австрії, Польщі, Чехії та Словаччини.

Через надзвичайний ажіотаж на цей концерт у Чернівцях, промоутери планують зробити екслюзивний продаж квитів на сайті concert.ua. Реалізовуватися продаж буде за допомогою унікального промо-коду.

Для подробиць переходьте за цим посиланням.

Чому варто відвідати захід?

– Metallica Symphonic Tribute люблять і чекають у всій Європі;
– проєкт був створений справжніми професіоналами;
– на концерті ви заспіваєте Nothing Else Matters в один голос з багатотисячним залом.

Довідка
Metallica Symphonic Tribute – це інтернаціональний проект. 11 років тому свою діяльність розпочав гурт Scream Inc., колектив, що складався зі студентів – фанатів Металліки. З самого початку точність відтворення партій і якість звучання для хлопців були найважливішими характеристиками у виконанні пісень улюбленого гурту. Раптово клуби почали один за одним запрошувати Scream Inc. до співпраці, що незабаром стало поштовхом до концертної діяльності далеко за межами батьківщини.
З 2015 року почалася підготовка симфонічного Metallica Tribute Show під керівництвом досвідчених концертних промоутерів. Гурт почав гастролювати з симфонічним оркестром, продовжуючи розвивати оригінальну програму. Однак проект досяг своєї пікової позиції тільки зараз, після початку співпраці з європейськими продюсерами, які допомогли так вдосконалити шоу, що купити квиток на нього в Європі за тиждень до концерту стає проблемою.
Детальніше тут.

 

Коментарі