Новини

У Чернівцях з’явився новий мурал-репродукція картини Клімта

Композицію з трьох малюнків зобразили у пасажі на Гагаріна, 14.

У Чернівцях з’явилася нова композиція зі стінописів. Мураліст Сергій Лисюк у пасажі на Гагаріна, 14 зобразив репродукцію картини Густава Клімта «Три віки жінки». Австрійський митець створив одне зі своїх найпопулярніших полотен тоді, коли Буковина і зокрема Чернівці перебували у складі Австро-Угорщини. Саме це, за словами автора стінопису Сергія, надихнуло його на створення малюнків.

«Хтозна, можливо, Густав Клімт навіть побував у Чернівцях і настільки був натхненний красою нашого краю та жінок, що це надихнуло його на створення цього шедевру. Молода дівчина, що восени прогулювалася однією з вулиць міста, з рудим хвилястим волоссям, на яке падало вогняне листя, відблискуючи золотом на сонці. Нині планую, якщо дозволить погода, намалювати за цією ж адресою ще хоча б один стінопис. А також на вулиці Садовій, на автостанції, але ще визначаюсь, що саме це буде», – розповів Сергій.

Нагадаємо, раніше Сергій зобразив у місті ще два стінописи. Це «Голка долі» на Гагаріна, 14, а також чорно-білий мурал біля автостанції на вулиці Садовій. Він присвячений трагедії 11 вересня в США. Також напередодні мураліст розповів, що в майбутньому планує зобразити нинішнього президента України в масці Мікімауса. 

Фото Ірини Болести

 

  

Коментарі