Чернівецька «Буковина» вдруге в сезоні поступилася «Ужгороду». Відео

Усе вирішив «сухий лист» – гольовий прямий удар із кутового від ексгравця збірної України Адріана Пуканича.

30 вересня ФСК «Буковина» на виїзді зіграв матч 12 туру Другої ліги (група «А»). Чернівецька футбольна команда протистояла ФК «Ужгород».

До 39-ї хвилини матчу на полі була рівна гра, поки м’яч не опинився у воротах «Буковини». Ексгравець донецького «Шахтаря» та національної збірної України Адріан Пуканич пішов виконувати кутовий удар. Однак замість подачі досвідчений футболіст спрямував м’яча у дальню дев’ятку воріт Марка Медведєва – 1:0.

Вам буде цікаво: Футбол, який буває раз у 5 років. Як чернівецька «Буковина» грала з командою Прем’єр-ліги. Відео

У другому таймі чернівецька команда могла зрівняти рахунок. Проте після удару капітана Тараса Сивки та рикошету м’яч влучив у стійку воріт «Ужгорода». Матч закінчився мінімальною перемогою закарпатського клубу. Нагадаємо, у матчі першого кола чемпіонату чернівецький колектив удома також поступився ФК «Ужгород» із рахунком 1:3.

Склади команд:

ФК «Ужгород»: Михайло Готра, Владислав Шкіндер, Юрій Дрозд, Станіслав Котьо (Віктор Ряшко, 46), Стефан Федак (Олександр Ковчар, 17), Владислав Павленко, Адріан Пуканич, Віктор Масікевич (Володимир Дуран, 68), Сергій Машталір, Вадим Ференцик  (Іван Русин, 53), Артем Корольчук (Вадим Селещук, 90+2). Запасний: Мирослав Лютнянський.

«Буковина»: Марк Медведєв, Даніел Раулюк, Віталій Полянський, Тарас Сивка, Андрій Шишигін, Андрій Понєдєльнік, Євген Сантрапинських, Василь Палагнюк, Василь Гакман, Богдан Іванченко (Олександр Жумига, 69), Александру-Васілє Мунтян (Ігор Крашневський, 55). Запасні: Роман Чопко, Ілля Томнюк.