Новини

Які ремонтні роботи виконують на проспекті Незалежності у Чернівцях

У неділю на ділянці дороги від вулиці Небесної Сотні до Головної вистелили верхній шар асфальту.

Фото ілюстративне

На проспекті Незалежності у Чернівцях тривають ремонтні роботи. Сьогодні, 30 вересня, працюють бригади, які облаштовують плитку на переходах та виставляють бордюри на кільці біля готелю «Турист». Також замінюють мережі водопостачання і проводять підготовчі роботи до наступного етапу асфальтування. Про це розповів у коментарі «Шпальті» директор Департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради Володимир Бешлей.

«Учора стелили верхній шар асфальту на двох смугах від вулиці Небесної Сотні до Головної. За неділю виконали ці роботи. Працювати дуже складно через трафік транспорту. Попри те, що вчора була неділя, мали серйозні проблеми з рухом автомобілів, які фактично не дають можливости провести роботи з асфальтування», – каже Володимир Бешлей.

За його словами, ще потрібно вистелити верхній шар асфальту на перехресті вулиці Небесної Сотні та проспекту Незалежності, а також на ділянці дороги від вулиці Небесної Сотні до Героїв Майдану.

«Роботи не припиняємо ні на день, плануємо завершити все у найкоротші терміни. Але все буде залежати від погодних умов та швидкості робіт із заміни комунікацій», – каже Володимир Бешлей.

 

Коментарі