Афіша, Новини

У Чернівцях повторно зіграють виставу за новою книжкою Христі Венгринюк

Охочих запрошують 5 жовтня на показ у Центральному палаці культури. 

У Чернівцях у Центральному палаці культури 5 жовтня у рамках зіграють виставу за новою книжкою чернівчанки, відомої письменниці Христі Венгринюк. 

Виставу за книжкою «Про мого білого старого качура» поставив Народний драматичний театр імені Г. В. Агєєва. Режисер – Іван Данілін.

Христя Венгринюк каже, що це найкоротша її книга, яку вона писала найдовше – вісім років.

«Але, напевно, найважливіший текст, який створила. Десь виловлений між небом і землею. Ця вистава – як репетиція і проєкція книжки. Вона дуже складна, але дуже глибока. Її можна прочитати за десять хвилин, але краще читати дозовано. У цій книжці – історії життя кожної людини, хоча так точно видаватиметься не всім. Я довго не наважувалася на її видання і не знаю, якого сприйняття очікувати», – розповіла письменниця.

Це буде другий показ цієї вистави у Чернівцях. Уперше її презентували на ювілейному фестивалі Meridian Czernowitz.

Тоді для Христі показ вистави теж був прем’єрним. Вона, як і всі присутні у залі чернівчани, бачила її вперше. Тож не знала, чого від неї очікувати. Проте, за словами авторки, все було саме так, як вона відчувала.

«Для мене мистецтво важливіше життя, як би пафосно це не звучало. Після вистави і слова промовити не можу… Так глибоко для мене було те, що побачила. Я ж зовсім не знала, як це відтворять режисер та актори. Але це було саме те! Саме те, що я відчувала пишучи», –  опублікувала вона на своїй сторінці у фейсбуку.

Коментарі