«Буковина» зіграла внічию з вінницькою «Нивою»

Матчем на виїзді чернівецька команда завершила перше коло чемпіонату України.

фото Hal Gatewood, unsplash.com

21 вересня ФСК «Буковина» зіграв на виїзді з футбольним клубом «Нива» (Вінниця). Матч закінчився з нічийним рахунком 2:2. Про це повідомляють на офіційному сайті чернівецької команди.

На 26 хвилині гри капітан «Буковини» Тарас Сивка зробив подачу у штрафний майданчик господарів, де Андрій Понєдєльнік влучно пробив головою. Гравці «Ниви» відігралися дуже швидко. Після подачі Антона Брижчука м’яч у ворота «Буковини» головою відправив Артур Загорулько.

На початку другого тайму гравці «Буковини» знову вийшли вперед. Подачу з кутового головою замкнув Віталій Полянський. Вінницька «Нива» вдруге відігралася на 80 хвилині гри. Цього разу м’яч у ворота «Буковини» головою відправив Дмитро Попов.

«Буковина» завершувала матч у меншості. На 87 хвилині гри через друге попередження поле достроково покинув Іван Азаренко.

Під кінець гри рахунок залишився нічийним – 2:2.