Новини

Здай кров – виграй велосипед. Чернівчан закликають стати донорами

Чернівці долучилися до кампанії з активізації донорського руху.

З 18 по 20 вересня одночасно в Україні та Румунії у центрах переливання крові міст: Тулчі, Ботошан, Сучави, Бая-Маре, Сату-Маре (Румунія), Чернівців, Івано-Франківська, Ужгорода, Одеси (Україна) проходить акція «Європа за ТЕБЕ! Ти за ЖИТТЯ! Будь ДОНОРОМ!».

Усіх, хто стане донором крові у період з 18-20 вересня у Чернівецькому обласному центрі служби крові (м. Чернівці, вул. Українська, 36), долучать до акції «Європа за тебе! Ти за життя! Будь донором!» Головний приз акції – гірський велосипед.

Як повідомили «Шпальті» у Центрі служби крові, наразі потрібні всі групи крові для поповнення запасів.

«На час проведення кампанії програма підготувала сюрпризи для донорів. У кінці методом жеребкування вручать головний подарунок – по одному гірському велосипеду в кожному з 9 міст проведення кампанії. Розіграш переможців проведуть 26 вересня 2019 року у прямому ефірі та на сторінці програми у Facebook – ENI CBC Romania-Ukraine 2014-2020», – ідеться у повідомленні організаторів.

Кампанію з активізації донорського руху проведуть у рамках спільної операційної програми «Румунія – Україна 2014-2020», що фінансує Європейський Союз, з нагоди Дня європейської співпраці.

Коментарі