Буковинський військовий взяв участь в Іграх Нескорених у Києві

Іван Герецун з Іспаса Вижницького району був єдиним представником Чернівецької області на змаганнях.

 

14 вересня у Києві відбулись Національні Ігри Нескорених. Це спортивні змагання, що проводять серед військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення і травми. У них свої сили спробували 218 учасників з різних областей України. Від Чернівецької області до столиці поїхав лише один ветеран АТО – 27-річний Іван Герецун із села Іспаса Вижницького району.

Він брав участь у змаганнях з легкої атлетики. Хлопець стрибав у довжину, а також пробіг стометрівку за 12,35 секунд.

«Враження переповнюють, атмосфера неймовірна. Медалі дали усім учасникам, а кращих у дисциплінах не нагороджували – лише записували результат. Було дуже круто, відкриття відвідав Президент, а закриття – прем’єр-міністр», – розповів «Шпальті» Іван Герецун.

Загалом учасники могли випробувати себе у шістьох спортивних дисциплінах (легка атлетика, плавання, веслування на тренажері, пауерліфтинг, стрільба з лука, велоспорт).

До 17 жовтня мають визначити 20 спортсменів, які представлятимуть Україну на світових Іграх Нескорених-2020 у Гаазі (Нідерланди). Спортивний результат, показаний у Києві – лише 10% від того, що потрібно для потрапляння у збірну. 40% – те, який ефект з точки зору реабілітації кандидат отримає від участі в Іграх Нескорених; 25% – підхід до тренувань, дисципліна, бажання бути командним гравцем; ще 25% – спортивна етика, кандидат повинен гідно та справедливо поводитись під час спортивних змагань, на спортивній арені та за її межами.

Пропонуємо вам також переглянути відеоісторію Івана Герецуна.

Залишити відгук

Залишити відгук

Один відгук

  1. Стас
    Вересень 16, 2019 о 18:23

    Нам треба пам’ятати про військових також і тоді, коли вони ще живі і не скалічені. Нажаль, про них чути більше коли загинуть. Хлопець Герой