Чернівецька «Буковина» здобула першу перемогу у нинішньому чемпіонаті

Команда Андрія Мельничука здолала ФК «Калуш» з Івано-Франківщини.

Фото Володимира Мунтяна

Чернівецький ФСК «Буковина» здобув перші очки у чемпіонаті України сезону 2019/2020. У сьомому турі Другої ліги (група «А») підопічні Андрія Мельничука перемогли на виїзді ФК «Калуш».

Чернівецька команда двічі відзначилася у другому таймі. На 62-ій хвилині зустрічі захисник господарів Ярослав Олевич невдало підставив ногу під час дальнього удару, а півзахисник «Буковини» Ладік Мєлконян після рикошету переправив м’яча у ворота «Калуша». Через дві хвилини «Буковина» здійснила ще одну результативну атаку. Ладік Мєлконян віддав передачу на Ігоря Крашневського, який встановив остаточний рахунок зустрічі – 2:0 на користь «Буковини». Про це повідомляє офіційний сайт чернівецької команди.

Склад «Буковини»: Медведєв, Азаренко, Раулюк, Жумига, Понєдєльнік, Крашневський, Сантрапинських (Томнюк, 90+1), Мєлконян, Шишигін (Полянський, 81), Іванченко (Гакман, 87), Палагнюк (Мунтян, 90).