Де у Чернівцях на День Незалежності перекриють рух транспорту

Рух перекриють під час проведення заходів, присвячених Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України, а також під час проведення Забігу Незалежності.

Аби гарантувати безпеку дорожнього руху й охорону громадського порядку під час проведення заходів, присвячених Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України, 23 серпня з 9:30 до 11:30 повністю перекриють рух транспорту за маршрутом руху колони, а саме: площа Соборна (початок руху колони), вулиця Головна, площа Центральна (кінець руху колони).

24 серпня з 9:30 до 11:30 повністю перекриють рух транспорту на вулиці Руській на ділянці від Вірменської до площі Центральної.

Також під час проведення Забігу Незалежності 2019 у суботу, 24 серпня, з 8:00 до 11:00 години, повністю перекриють рух транспорту за маршрутом руху колони, а саме: площа Філармонії (початок руху колони), вул. М. Горького, Б. Хмельницького, Університетська, Л. Українки, М. Лисенка, площа Театральна, вул. С. Бандери, Університетська, Поштова, П. Чайковського, площа Філармонії (кінець руху колони).

 

Залишити відгук

Залишити відгук