«Буковина» зазнала четвертої поразки поспіль у чемпіонаті України

У матчі на виїзді чернівецька команда поступилася дебютанту змагань – вишгородському «Діназу».

фото “Шпальти”

У четвертому турі чемпіонату України (друга ліга, група «А») чернівецька «Буковина» грала на виїзді з дебютантом змагань – колективом «Діназ» (Вишгород). Уже на 9 хвилині зустрічі м’яч опинився у воротах «Буковини». Штрафний заробив Олексій Бриженко, а Вадим Бовтрук забив у ворота Романа Чопка. З 9 хвилини матчу буковинці грали у меншості – вилучили з поля Ігоря Крашневського. Про це повідомляють на офіційному сайті ФСК «Буковини».

Через чотири хвилини підопічним Андрія Мельничука встановили рівновагу. Гравець господарів порушив правила проти Василя Палагнюка – арбітр гри вказав на одинадцятиметрову позначку. Одинадцятиметровий вдало виконав той же Василь Палагнюк. Рівний рахунок зберігався недовго. Олексій Бриженко ввійшов у штрафний майданчик «Буковини» й у боротьбі з Іваном Азаренком опинився на газоні. Опісля Олексій Бриженко вдало пробив пенальті. На 39 хвилині зустрічі гравці «Буковини» вдруге зрівняли результат. Після виконання штрафного на лівому фланзі захисник Віталій Полянський влучно виконав удар головою.

У другому таймі м’яч знову опинився у воротах гостей. Ярослав Ізотов навісив із правого флангу, а ось Артем Марченко, який перебував на лінії воротарської, відправив м’яча у «рамку» чернівецької команди.

«Буковина» поступилася з рахунком 2:3. Таким чином чернівецька команда залишається єдиною з другої ліги (група «А»), яка не набрала жодного очка.

Склад команд:

«Діназ»: 1. Іван Крикнін, 8. Володимир Крохмаль (10. Артем Марченко, 60), 9. Валентин Корешков, 24. Андрій Волошин, 2. Олександр Гарбар (97. Ярослав Ізотов, 46), 14. Денис Петренко, 70. Сергій Ічанський, 15. Вадим Бовтрук, 21. Андрій Липовий (17. Роман Капаністий, 90), 81. Олексій Бриженко, 5. Олексій Чернишов (7. Сергій Каркошкін, 56).

Запасні: 30. Олексій Крупниченко, 20. Руслан Зубленко, 22. Дмитро Прима, 19. Тамаз Авдалян.

Головний тренер – Володимир Бондаренко.

«Буковина»: 1. Роман Чопко, 19. Віталій Полянський, 3. Іван Азаренко, 8. Ігор Крашневський, 5. Даніел Раулюк, 21. Тарас Сивка (6. Олександр Жумига, 88), 10. Ладік Мєлконян, 9. Євген Сантрапинських (13. Андрій Шишигін, 81), 77. Василь Палагнюк, 20. Александру-Васілє Мунтян (11. Василь Гакман, 10), 7. Андрій Понєдєльнік.

Запасні: 74. Марк Медведєв, 35. Ілля Томнюк.