Новини

Буковинські студенти можуть позмагатися за гранти на оплату навчання

Переможці отримають можливість оплатити рік, півріччя або семестр навчання.

 

Фото «Шпальти»

Студенти буковинських закладів вищої освіти можуть позмагатися за гранти на оплату навчання у всеукраїнському конкурсі «Розумним бути модно». Таку можливість мають зокрема студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

Переможці отримають можливість оплатити рік, півріччя або семестр навчання.

Для участі потрібно до 30 вересня 2019 року написати есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЄС». Есе варто готувати за пріоритетними напрямками (одним або декількома за бажанням): економіка, менеджмент, маркетинг, психологія, політологія та журналістика.

«Наукове есе повинне містити: чіткий виклад суті поставленої проблеми, мати самостійно проведений аналіз цієї проблеми з використанням концепцій і аналітичного інструментарію, розглянутого в рамках дисципліни, висновки, що узагальнюють авторську позицію з поставленої проблеми. Залежно від специфіки обраного напряму, форми есе можуть значно диференціюватися», – пишуть організатори.

У деяких випадках це може бути аналіз наявних статистичних даних із досліджуваної проблеми, аналіз матеріалів із засобів масової інформації і використання досліджуваних моделей, докладний розбір запропонованого завдання з розгорнутими думками, підбір і детальний аналіз прикладів, що ілюструють проблему тощо.

Визначатиме переможців незалежне журі, до складу якого запрошені професори та спеціалісти закладів вищої освіти.

Виконані роботи студентові/абітурієнту необхідно надіслати в електронному форматі на поштову скриньку [email protected], вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Конкурс проводить компанія «Open Media Group» та медіаресурси likar.info, e-kvytok.kiev.ua, uaua.info, nadra.com.ua.

 

Коментарі