На висоті 1500 метрів. Під час фестивалю на Томнатику зіграли весілля. Фото

Шлюб взяли чернівецький альпініст Олександр Паламарюк разом із нареченою Ольгою.

10-11 серпня у Буковинських Карпатах відбувся Pamir Fest. Його провели на території колишньої військової радіолокаційної станції «Памір» (гора Томнатик, село Шепіт Путильського району). На всіх охочих чекали наметове містечко, музика, смачна кулеша та неймовірна атмосфера.

Розпочали фестиваль із весільної церемонії на висоті 1565 метрів над рівнем моря. Шлюб на Томнатику взяли чернівецький альпініст Олександр Паламарюк разом із нареченою Ольгою. Весілля святкували за гуцульськими традиціями – з троїстими музиками, стравами буковинської кухні та запальними танцями. Разом із молодятами свято розділили близько пів сотні гостей.

«Це була ідея чоловіка, він сказав, що не може відсвяткувати своє весілля нижче, ніж на такій висоті. Тут є своя атмосфера, своя сила, могутність гір. Відповідно і я асоціюю свого чоловіка з могутньою скелею, а себе – з гірською квіткою едельвейсом», – розповіла «Шпальті» Ольга Паламарюк.

Олександр Паламарюк – професійний альпініст із Чернівців, який має титул «Сніжний Барс». Цю нагороду отримують ті, хто здійснив сходження на п’ять гір-семитисячників Паміру і Тянь-Шаня.

Фото Ірини Болести

 

 

 

Залишити відгук