«Буковина» зазнала третьої поразки поспіль у чемпіонаті України

У домашньому матчі чернівецька команда поступилася тернопільській «Ниві».

Фото «Шпальти»

11 серпня у третьому турі чемпіонату України (Друга ліга, група «А») ФСК «Буковина» приймав ФК «Нива» (Тернопіль). У дебюті матчу підопічні Андрія Мельничука організували декілька небезпечних атак. На удар Ладіка Мєлконяна зреагував голкіпер «Ниви» Максим Механів, а Тарас Сивка пробив вище воріт. Про це повідомляє офіційний сайт ФСК «Буковина».

Згодом уже Василь Палагнюк не зміг переправити м’яча у ворота тернополян. У другому таймі м’яч двічі побував у воротах «Буковини». На 66-ій хвилині зустрічі забив Андрій Різник, у цьому епізоді не обійшлося без рикошету. А на 81-ій хвилині після подачі кутового ударом головою відзначився Ігор Кохман. «Буковина» поступилася з рахунком 0:2.

Склади команд:

«Буковина»: 1. Роман Чопко, 8. Ігор Крашневський, 19. Віталій Полянський, 3. Іван Азаренко, 9. Євген Сантрапинських (20. Александру-Васілє Мунтян, 82), 13. Андрій Шишигін (5. Даніел Раулюк, 68), 6. Олександр Жумига (2. Валентин Рудич, 76), 7. Андрій Понєдєльнік, 21. Тарас Сивка, 10. Ладік Мєлконян, 77. Василь Палагнюк.

Запасні: 74. Марк Медведєв, 15. Владислав Жениленко.

Головний тренер – Андрій Мельничук.

«Нива»: 1. Максим Механів, 7. Андрій Герт, 3. Вадим Хохлов, 33. Максим Демчук, 20. Остап Ілюк (5. Олег Хруставка, 63), 6. Ігор Кохман (16. Віталій Тригуба, 90+4), 19. Максим Проців (22. Мирон Бідний, 86), 15. Тарас Мороз, 2. Андрій Скакун (23. Валентин Залізняк, 90+2), 17. Роман Волохатий (18. Андрій Малащук, 75), 14. Андрій Різник.

Запасний: 12. Даніїл Єрмолов.