Новини

Маленьких чернівчан запрошують на Місто професій

Кожна дитина отримає «паспорт» та зможе «влаштуватися на роботу».

8 вересня у парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка відбудеться Міжнародний проєкт «Місто професій». Початок о 12:00.

«Місто професій» – це певного роду імпровізація, де кожна дитина має шанс спробувати себе у різних професіях та реалізувати свій потенціал.

Так, на три години маленькі чернівчани матимуть можливість стати діджеями, моделями, перукарями, кінологами, будівельниками, рятувальниками, лікарями, поліціянтами... При вході у парк кожна дитина отримає паспорт. Вік дітей необмежений. Захід триватиме з 12:00 до 15:00. Вхід безкоштовний.

«На розміщених у парку локаціях представлені професії від державних структур та бізнесу. Дітей після короткого майстер-класу «влаштовують на роботу» і вони знайомляться ближче з професією. У паспорті, що також є трудовою книжкою, представник професії робить помітку, що дитина її освоїла. Батьки мають можливість поспілкуватися з представниками компаній та більше дізнатися про організації, що стали партнерами проєкту. Серед представлених професій: будівельник, рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліціянт, лікар, соціальний працівник, криміналіст, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо», – повідомляють організатори.

Мета проєкту – щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал, а компанії з позитивною репутацією презентували свою організацію.

«Місто професій» – це унікальне поєднання соціальної місії та маркетингу! Цей проєкт в Україні організовують уже вшосте. Ініціатор – благодійний фонд «Місто професій».

Щоб презентувати свою компанію, заповніть анкету за цим посиланням.

 

 

Коментарі