Афіша, Новини

Фестивалю «Червона рута» 30 років. Як святкуватимуть у Чернівцях

17 вересня  на Центральній площі Чернівців відбудеться симфонічний концерт-відкриття ювілею 30-ліття фестивалю.

З 17 по 22 вересня 2019 року у Чернівцях відбудеться ювілейний XVI Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута».

Як повідомляє пресслужбаа Чернівецька ОДА, впродовж шести днів святкові заходи пройдуть на найбільших площах та в концертних залах міста. Це будуть проведення фінальних змагань, гала-концертів нових переможців фестивалю та переможців «Червоної рути» минулих років, супутні патріотично-виховні заходи.

17 вересня  на Центральній площі Чернівців відбудеться симфонічний концерт-відкриття ювілею 30-ліття фестивалю «Червона рута».

У програмі Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України: «Симфонічний Івасюк» – пісні Володимира Івасюка в обробці Романа Мельника у виконанні переможців фестивалю «Червона рута».

Також у концерті братимуть учать хор «Чернівці» чернівецької обласної філармонії та київський джазрок бенд.

Початок – о 17:00.

«Червона рута» залучить українську молодь до формування патріотичної свідомості засобами української масової музики, виступить головним постачальником нових імен та пісень для всієї України, відкривши цілу плеяду молодих талановитих виконавців. Усі дні фестивалю, як завжди, будуть безкоштовні. У програму фестивалю входять концерти рокгуртів Буковини, виступи українських зірок, творчі зустрічі сучасних українських поетів та письменників, конкурси у жанрі акустичної музики, вистави з творів сучасних українських драматургів та багато інших заходів», – ідеться у повідомленні.

 

Коментарі