Буковинські легкоатлети виграли дві медалі чемпіонату України

Олег Миронець здобув «срібло» на 800-метрівці, а чоловіча команда стала другою в естафеті 4х400 метрів.

25-26 липня у Луцьку відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики. Буковинські спортсмени виграли на цих змаганнях дві нагороди.

Чоловіча команда Чернівецької області здобула «срібло» в естафетному бігу 4х400 метрів із часом 3.19,01. Медаль для Буковини здобували Олег Миронець, Максим Паращук, Олександр Данілов та Ігор Мартинюк.

Крім того, Олег Миронець, який у червні став чемпіоном Європейських ігор, виборов ще одне «срібло» в індивідуальному забігу. Він показав другий результат на дистанції 800 метрів – 1.48,76.

«Було важко, але я побив свій попередній рекорд на цій дистанції. А вже через годину біг естафету», – сказав у коментарі «Шпальті» Олег Миронець.

Переможцеві 800-метрівки Євгенові Гуцолу буковинець поступився усього 14-ма сотими секунди.

Завдяки здобутому у Луцьку результату спортсмена з Недобоївців Хотинського району відібрали на командний чемпіонат Європи (Суперліга), який відбудеться 9-11 серпня у польському Бидгощі. Там Олег Миронець бігтиме в естафеті 4х400 метрів.