Буковинські пауерліфтери вибороли нагороди чемпіонату України

Спортсмени тріумфували на змаганнях із класичного жиму лежачи в Коломиї.

Фото befirst.info

З 12 по 15 липня у Коломиї відбувалися змагання з пауерліфтингу – чемпіонат України з класичного жиму лежачи. Вибороти нагороди турніру вдалося декільком буковинцям. Зокрема, перше місце серед жінок посіла Тетяна Білоусова (+84 кг). У цій же ваговій категорії «бронзу» здобула Тетяна Литвинюк. Тренують обох спортсменок Сергій та Ірина Ізосімови. Про це повідомляє «Чернівці Спорт».

Крім того, Сергій Ізосімов став кращим серед ветеранів (+120 кг, тренерка – Ірина Ізосімова). Друге місце посів Василь Атрощенко (+120 кг, тренер – Вадим Середа). Ще одне срібло – в активі Олександра Мороза (+59 кг, тренер – Ігор Ясенецький).

Також срібні нагороди здобули Валерія Яворська (дівчата, 52 кг, тренер – Ігор Ясенецький) та Ілля Задорожняк (юніори, 66 кг, тренер – Юрій Циба). Бронзовим призером став Олександр Герман (юнаки, 74 кг, тренер – Ігор Ясенецький).