У Чернівцях з’являться нові контейнери для роздільного збору сміття

Їх встановлять у громадських місцях, скверах, на площах, вулицях, де найбільше пішоходів.

Фото Patricia Valério

У Чернівцях з’являться нові смітники для роздільного збору сміття. Вивчити можливість закупівлі нових сміттєвих урн міський голова Олексій Каспрук доручив Департаменту ЖКГ міської ради. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.

«Нові смітники мають бути більші за розміром, їх встановлять у громадських місцях, скверах, на площах, вулицях, де найбільше пішоходів. Першу таку партію смітників планують закупити за кошти Фонду з охорони навколишнього середовища. Окрім того, управлінню контролю за благоустроєм доручили провести профілактичну роботу з власниками тих закладів, де немає стаціонарних смітників. Тих підприємців, які не їх встановлять, притягатимуть до адміністративної відповідальності за порушення Правил благоустрою», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: На вулиці Текстильників облаштують сортувальну станцію сміття.

Залишити відгук

Залишити відгук

Один відгук

  1. Я Чернівчанин
    Липень 15, 2019 о 18:27

    Я особисто вдома сортую сміття (звичка вироблена під час тривалого проживання в цивілізованому суспільстві, так само, як і не смітити і пристбатися ремнем безпеки в машині). Але викидати можна все одно тільки в загальний “котел”. З іншого боку наше тупе бидло, буде однозначно контенери ламати і вкидати лайно до паперу і залізо до скла. Експеримент провалиться, бо мета його відмити гроші на закупівлях, а не цивілізувати утилізацію сміття.