У Чернівцях презентували проєкт реконструкції радіолокаційної станції Памір

Це дипломна робота студента факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ ім. Ю. Федьковича Андрія Грималюка.

Ескізний проєкт Андрія Грималюка

У Чернівцях презентували проєкт реставрації колишньої радіолокаційної станції «Памір», що на Путильщині. Це дипломна робота студента факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ ім. Ю. Федьковича Андрія Грималюка, яка присвячена розвитку гори Томнатик.

«Там є п’ять куполів, я вирішив залишити їхню форму і вигляд, змінив тільки оздоблення. Зокрема на одному куполі вирішив зробити скляне оздоблення. Там можна облаштувати кафе, оглядовий майданчик у вигляді спіралі, куди туристи зможуть підніматися, аби побачити всю красу Карпат. А ще у куполі – облаштувати сауну, парну та басейн», – презентує свій проєкт Андрій Грималюк.

У двох інших куполах, згідно з проєктом, пропонують облаштувати хостел. Ще один купол планують залишити без змін. Там туристи зможуть безкоштовно розмістити намети для ночівлі за несприятливих погодних умов. Усі куполи архітектор пропонує з’єднати пішохідним мостом.

За словами голови Селятинської ОТГ Валерія Полянчука, цей об’єкт рішенням сесії Путильської районної ради передали у власність їхньої громади.

«Нам передали на баланс будівлі невійськового призначення. Усі приміщення і казарми – власність району», – каже Валерій Полянчук.

Наразі презентація проєкту реставрації об’єкта  це можливість показати його світу. Якщо інвестори зацікавляться ним, у Селятинській ОТГ готові до співпраці.

 

Залишити відгук

Залишити відгук

Коментарі

 1. Юайкер
  Липень 12, 2019 о 10:08

  Краще було би просто золотом покрити. Саме тому так паршиво і живемо, бо дурні безбожно! Ну який до дідька “інвестор” буде туди вкладати гроші, якщо простіше “туриста” на Марс відправити, ніж навіть до Селятина. Про шлях від Селятина взагалі мовчу. Самі себе хвалимо, самі себе любимо, за ці “понти” влізаємо в нерозумні борги, а потім плачемось на життя.

  • Кирпушко Ярослав.
   Липень 12, 2019 о 16:32

   Погоджуюся повністю. Кирпушко Ярослав , платник податків.

 2. Діма
  Липень 13, 2019 о 00:27

  Дуже хороший проєкт. Іробочі місця і інфраструктура . Підняття економічно села! Далі главне постройка качествиноі дороги до цього місця. І щещобірш важне ( може люди По ліс перестануть ходити, щоб заробити на прожиття, шучу)))