Новини

Скільки буковинців скористалися додатком MyPol у Чернівцях

У поліції розповіли, як працює мобільний додаток комунікації між громадянами та правоохоронцями.

Фото Юлії Драган

Понад 100 буковинців скористалися мобільним додатком «MyPol» за рік роботи цієї платформи. З них 12 викликів були хибними від дітей. Про це повідомив начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУ НП у Чернівецькій області Георгій Репужинський.

За його словами, платформа «MyPol», яка працює з 20 червня 2018 року, полегшує комунікацію між правоохоронцями та суспільством, а ще зменшує час реагування правоохоронців на виклик.

«Наприклад, якщо громадяни телефонують на спецлінію 102, час від повідомлення до реагування у середньому складає від 10 до 12 хвилин, то завдяки мобільному додатку під час натискання кнопки SOS-оповіщення процес реагування пришвидшується на 40%, а саме від 6 до 7 хвилин. Це суттєвий час, адже зменшується до трьох хвилин ризик для життя людини та збільшується час для працівників поліції на реагування. Зокрема таких злочинів, як грабіж. Це дає великі можливості для поліції, аби розкрити його по гарячих слідах», – каже Георгій Репужинський.

Мобільний додаток безкоштовний. Його можна завантажити на свій телефон. Аби викликати поліцію, потрібно лише натиснути на кнопку SOS. Повідомлення про реагування одразу надходить поліції.

«У разі застосування функції SOS на додатку поліціанти можуть одразу отримати повну інформацію про користувача, навіть фотографію, а також упродовж 10 хвилин відстежувати координати його переміщення. Ідентифікувати зону виклику. Адже у систему додатку внесено всі камери відеоспостереження у Чернівцях. Загалом у місті працює 286 таких камер», – зазначив Георгій Репужинський.

Правоохоронці закликають громадян користуватися послугами додатку «MyPol» у випадку, якщо вашому життю та здоров’ю загрожує небезпека. Однак нагадують, що за хибні виклики є адміністративна відповідальність.

 

Коментарі