Найсильніші богатирі змагалися у Чернівцях за Кубок Буковини зі стронгмену. Фото

За підсумком п’яти видовищних вправ перемогу здобув чернівчанин Олександр Кочергін.

У неділю, 7 липня, до Чернівців з’їхалися найсильніші богатирі України. На Соборній площі міста відбувся відкритий Кубок Буковини зі стронгмену. Спортсмени змагалися між собою у п’яти видовищних вправах. Серед учасників Кубка Буковини – кращі представники Вищої ліги стронгменів України. Загалом за перемогу боролися вісім спортсменів із п’яти областей.

Вони переносили 130-кілограмові валізи на 20 метрів, піднімали над головою колоду такої ж ваги, перекидали з боку на бік великі колеса, а також штовхали військовий автомобіль. Головним суддею змагань був бронзовий призер турніру «Богатир року-2018» чернівчанин Андрій Бурштин.

Фото Ірини Болести

За підсумком усіх вправ перемогу відкритого Кубка Буковини зі стронгмену здобув чернівчанин Олександр Кочергін. Друге місце посів спортсмен зі Львова Павло Кордіяка. «Бронза» – в активі ще одного львівського богатиря Юрія Огоновського.

Крім того, серед глядачів видовищного заходу розігрували цінні призи та сертифікати.