Чернівецькі плавчині тріумфували на міжнародних змаганнях в Одесі

Ольга Міхалева та Світлана Смеречинська на двох здобули півтора десятка медалей на турнірі «Чорноморська перлина».

Фото unsplash.com

З 28 по 30 червня в Одесі відбулися міжнародні змагання з плавання на відкритій воді та в басейні «Чорноморська перлина». У них взяли участь декілька сотень спортсменів віком від 12 до 87 років з України, Білорусі, Молдови та Німеччини.

Нагороди престижного турніру вибороли дві чернівецькі плавчині. Ольга Міхалева здобула золоті нагороди на дистанціях 5000 м вільним стилем, 50 м вільним стилем, 200 та 400 м комплексом. Також у її активі – «срібло» на 200 та 400 м вільним стилем, а також на 50 м батерфляєм.

Крім того, в абсолютному заліку Ольга Міхалева посіла 1 місце на дистанції 200 м комплексом, 3 місце – на 400 м вільним стилем і 400 м комплексом.

Ще одна чернівчанка, майстриня спорту з плавання Світлана Смеречинська, виборола 5 золотих нагород: на дистанціях 50 м вільним стилем, на спині та батерфляєм, а також 100 і 200 м на спині. В абсолютному заліку вона посіла 3 місце на дистанції 200 м на спині.