Новини

Чернівчан запрошують долучитися до Всесвітнього дня без поліетилену

Редакція медіаплатформи «Шпальта» долучається до флешмобу #День_без_поліетилену.


3 липня
в Україні відзначають Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day). З цієї нагоди Міністерство екології та природних ресурсів України закликає усіх українців долучитися до флешмобу #День_без_поліетилену.

Відмовитися на один день від використання пластикових пакетів закликав на фейсбуку міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

«Думаю, що один день без поліетиленових пакетів українці зможуть прожити без втрат та психологічних травм. Я як міністр екології закликаю зробити це 3 липня у Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day). Щоб мій заклик не залишився просто хорошою пропозицією, ми разом із Програмою розвитку ООН, міжфракційним об’єднанням депутатів «Зелена енергія змін» та Zero Waste Alliance Ukraine вирішили в цей день провести загальноукраїнську акцію «День без поліетилену». Це означає, що цього дня ви повинні спробувати обійтися без пластикових пакетів. Їм давно є прекрасні альтернативи у вигляді екоторбинок, паперових пакетів, зроблених власноруч сіток, названих у народі «авоськами». Насправді альтернатив багато. Тут усе залежить від вашої фантазії», – пише Остап Семерак.

Медіаплатформа «Шпальта» долучається до всесвітньої ініціативи. Діліться своїми враженнями від одноденної відмови від поліетилену в інстаграмі та фейсбуку і не забудьте хештег  #Без_пластику_зі_Шпальтою. Екоактивні чернівчани отримають від нас у подарунок екологічні тканинні торбинки.

3 липня в Україні відзначають Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів. «Шпальта» перевірила, чи можна…

Gepostet von Шпальта am Sonntag, 30. Juni 2019

Також ми закликаємо заклади громадського харчування та магазини долучитися до ініціативи. Пишіть нам на електронну пошту, аби ми поширили серед якомога більшої кількості людей інформацію про вашу екоактивність: [email protected].

 

Коментарі