Юні чернівецькі плавці здобули 12 медалей на чемпіонаті України

Найбільше нагород для Буковини виграли Олександр Стрілецький та Владислав Маковійчук.

Фото unsplash.com

З 4 по 7 червня у Броварах відбувся літній чемпіонат України з плавання серед юнаків. У змаганнях взяли участь 379 спортсменів (147 дівчат та 232 юнаків) із 23 областей та Києва.

Чернівецькі плавці загалом здобули 12 медалей: 6 золотих, 5 срібних та 1 бронзову. Нагороди вибороли п’ятеро спортсменів:

Олександр Стрілецький (СК «Актив»): «золото» на дистанціях 1500 метрів вільним стилем і 400 метрів вільним стилем; «срібло» – 200 метрів вільним стилем та 200 метрів на спині;

Владислав Маковійчук (СК «Еліт»): «золото» на дистанціях 100 та 200 метрів брасом; «срібло» – 50 метрів брасом;

Дарина Смоліна (СК «Актив»): «золото» на дистанції 100 метрів брасом та «срібло» на 50 метрах брасом;

Олена Шахрай (СК «Еліт»): «золото» на дистанції 200 метрів брасом та «бронза» на 100-метрівці брасом;

Валерія Житарюк (СК «Актив»): «срібло» на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Про це повідомили у відокремленому підрозділі Федерації плавання України в Чернівецькій області.

Команда Буковини у І групі посіла 4 місце, а інша команда – у ІІ групі – 2 місце. У клубному заліку серед 70 клубів України СК «Актив» посів 4 позицію, а СК «Еліт» – 6.