Новини

Який вигляд має кіномистецький центр Миколайчука у Чернівцях. Фото

На завершення робіт не вистачає ще понад 3,5 млн гривень.

Ремонтні роботи у відреставрованому приміщенні кіномистецького центру імені Івана Миколайчука «майже на фініші». Про це на своїй сторінці у Фейсбуку написав міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

«9 довгих років… Іноді всупереч. Але завдяки фантастичній вірі та підтримці багатьох людей. Майже на фініші», – написав мер Чернівців.

Як повідомила у коментарі «Шпальті» начальниця управління капітального будівництва Чернівецької міської ради Василина Маковійчук, ремонтні роботи всередині об’єкта на етапі завершення. Зовнішні ще тривають. Однак для завершення робіт потрібно ще понад 3,5 млн гривень.

«Змонтували крісла. Сьогодні опробовували систему відеоспостереження – вона працює. Зараз прокладають мережі. Всередині приміщення теж на етапі завершення. Сцена і сходи, де змонтовані стільці, вже покриті ковроліном. Залишилося застелити лінолеум перед кріслами. Також замовлена поставка екрана на перший тиждень червня. У вестибюлі завершують укладання керамограніту. Ще треба встановити санприбори: умивальники й унітази. В адмінприміщеннях на третьому поверсі роботи теж на фініші», – розповіла Василина Маковійчук.

Наразі тривають зовнішні фасадні роботи, мостять клінкерну дорогу німецьку плитку, укладають гранітну плитку на сходах на вході. Також завершують благоустрій прилеглої території кіноцентру.

«Попередньо ми планували здати об’єкт в експлуатацію до річниці народження Івана Миколайчука – 15 червня. Але наразі немає коштів на завершення робіт. Ми подавали останню пропозицію (на 3,6 млн грн), але нам ті гроші не виділили. Хіба підрядник зможе власними коштами завершити  роботи», – зазначила Василина Маковійчук.

За її словами, у міському бюджеті таких грошей на цей об’єкт не передбачили. На рахунках у Департаменті ще є частина неосвоєних коштів, але, наприклад, зовнішні мережі не враховували у тендерному договорі.

Наразі на реставрацію об’єкта освоїли близько 3,5 млн грн. Загальна кошторисна вартість об’єкта – понад 41 млн гривень.

 

Коментарі