Чернівчанин став срібним призером чемпіонату України з вільної боротьби

Микита Сафроняк посів друге місце у ваговій категорії до 68 кілограмів.

Фото sportovets.com.ua

З 21 по 24 травня у Запоріжжі відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед молодших юнаків та дівчат 2004-2005 р.н. У змаганнях взяли участь більше 500 юних українських спортсменів. Про це повідомляє Департамент освіти і науки Чернівецької ОДА.

Срібним призером чемпіонату став учень Чернівецької обласної ДЮСШ Микита Сафроняк. Хлопець боровся у ваговій категорії до 68 кілограмів, у якій були представлені 35 спортсменів. Микита дійшов до фіналу, перемігши у чотирьох сутичках борців із Києва, Харкова та Сум. У фінальному поєдинку чернівчанин поступився супернику з Дніпра та посів друге місце.

Тренує Микиту Сафроняка старший тренер-викладач Сергій Одинак.

У лютому цього року буковинець також став призером Всеукраїнських ігор із єдиноборств серед школярів.